Hegedűs Zsolt egészségügyi miniszter kéréssel fordult a magyarokhoz a kánikulában

Thumbnail for 7151442

Az elmúlt napok rendkívüli hőhulláma komoly terhet ró a szervezetre és a betegellátásra egyaránt. Hegedűs Zsolt egészségügyi miniszter a Facebook-oldalán ezért azt kérte, hogy a sürgősségi osztályokat csak indokolt és halaszthatatlan esetben keressük fel.

Tovább az erdeti cikkre:: Portfolio

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest