Egy friss ausztrál kutatás szerint hiába tiltották be a 16 év alattiaknak a közösségimédia-platformok használatát, három hónappal később a fiatalok több mint 80 százaléka továbbra is görgette ezeket. Brit szakértők úgy látják, hogy önmagában a tiltás nem elég ahhoz, hogy távol tartsák a gyerekeket a káros online tartalmaktól – írja a Guardian.
Tovább az erdeti cikkre:: Portfolio





