Katolikus templomokat nyitnak meg a hőség elől menekülőknek Magyarországon

Thumbnail for 7149529

A kánikula okozta egészségügyi kockázatok enyhítése érdekében Székely János szombathelyi megyéspüspök, a Magyar Katolikus Püspöki Konferencia elnöke arra kérte az egyházközségeket, hogy a legforróbb órákban nyissák meg a templomokat az embereknek, ezzel biztosítva menedéket a hőség elől – számolt be a Magyar Kurír.

Tovább az erdeti cikkre:: Portfolio

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest