Újabb példával rukkolt elő Ruszin-Szendi Romulusz arra, “amikor a hozzá nem értés és a pénzszórás találkozik”. A hadügyminiszter szerint 700 millió forintba került az a program, melyben az új tartalékos katonák “beszervezői” akár félmillió forintos fejpénzt kaptak a behozott újoncokért.
Tovább az erdeti cikkre:: Portfolio





