Kihelyezett ülést szervez a Tisza-kormány, Magyar Péter mindenkitől kritikát vár

Thumbnail for 7142337

A héten kihelyezett kormányülést tart a Tisza-kormány Budapesten kívül – jelentette be Magyar Péter miniszterelnök hétfőn. A kormányfő a képviseleti kormányzás elvét hangsúlyozta: szerinte a választási győzelem nem ad felhatalmazást arra, hogy négy évre a választók nélkül döntsenek. Magyar elmondta, hogy a Tisza-szigetek visszajelzéseit és a helyi tapasztalatokat is be kívánják csatornázni a döntéshozatalba. A miniszterelnök a Fidesz egyszemélyi vezetési modelljével szemben a párton belüli demokráciát állította példaként, kiemelve, hogy a Tisza-frakcióban valódi viták és szavazások zajlanak, ő pedig igényli is a kritikákat.

Tovább az erdeti cikkre:: Portfolio

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest