Kitiltanak egy autógyártót az USA-ból

Thumbnail for 7148352

Az amerikai kormányzat döntése értelmében a Polestar elektromosautó-gyártó a 2027-es modellévtől kezdve nem értékesíthet járműveket az Egyesült Államokban. Ez a lépés az amerikai vezetés Kínához köthető járművek elleni fellépésének újabb állomása, amely tovább nehezíti a svéd márka amúgy is gyenge tengerentúli pozícióját.

Tovább az erdeti cikkre:: Portfolio

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest