Kivezette a kormány a védett árat, 600 forint alatt maradhat az üzemanyag

Thumbnail for 7150757

Szombattól megszűnt az üzemanyagok úgynevezett védett ára Magyarországon: a kormány kivezette azt a mechanizmust, amelynek célja az volt, hogy a hazai üzemanyagárak ne haladják meg a környező országok átlagát. Az intézkedés első napján ugyanakkor tovább csökkentek az árak, és a szakértők szerint jó esély van arra, hogy a benzin és a dízel ára tartósan 600 forint alatt maradjon, tudósított az RTL.

Tovább az erdeti cikkre:: Portfolio

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest