Közel ezren vesztették életüket a hőség miatt, de a többszörös melegrekord után jégeső csap le a nyugat-európai országra

Thumbnail for 7151598

Franciaországban az elmúlt három napban ezerrel több halálesetet regisztráltak, mint az előző hónapokban – jelentette be vasárnap az Országos Közegészségügyi Szolgálat a rendkívül intenzív hőhullám végén, kiemelve, hogy az áldozatok száma várhatóan emelkedni fog. Németországban egymás után dőlnek meg a hőmérsékleti rekordok, míg Romániában is vörös riasztást adtak ki az ország szinte felére.

Tovább az erdeti cikkre:: Portfolio

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest