Franciaországban az elmúlt három napban ezerrel több halálesetet regisztráltak, mint az előző hónapokban – jelentette be vasárnap az Országos Közegészségügyi Szolgálat a rendkívül intenzív hőhullám végén, kiemelve, hogy az áldozatok száma várhatóan emelkedni fog. Németországban egymás után dőlnek meg a hőmérsékleti rekordok, míg Romániában is vörös riasztást adtak ki az ország szinte felére.
Tovább az erdeti cikkre:: Portfolio





