Megütötték a technológiai részvényeket, esett a Wall Street

Thumbnail for 7142608

Vegyesen zártak hétfőn az amerikai részvénypiacok: az S&P 500 és a Nasdaq elsősorban a technológiai részvények gyengélkedése miatt csökkent, miközben az olajárak jelentős esést mutattak az amerikai–iráni tárgyalásokkal kapcsolatos hírek nyomán. A befektetők emellett a csütörtökön érkező inflációs adatokra és a Federal Reserve következő lépéseire figyelnek.

Tovább az erdeti cikkre:: Portfolio

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest