Aljakszandr Lukasenka belarusz elnök bejelentette, hogy nemrég Volodimir Zelenszkij ukrán elnök képviselőivel tárgyalt Minszkben. A fehérorosz államfő az Andrej Vorobjov moszkvai kormányzóval folytatott megbeszélésén számolt be erről, hangsúlyozva, hogy tárgyalásra van szükség Ukrajnával, ahelyett, hogy Kijev pusztán “pózolna” – írja az orosz állami TASZSZ hírügynökség.
Tovább az erdeti cikkre:: Portfolio





