Módosul a terrorfenyegetettség szintje Magyarországon

Thumbnail for 7147871

Magyarországon a terrorfenyegetettségi szintet magasról közepesre csökkentették. A Terrorellenes Koordinációs Bizottság ülésén a szakértők áttekintették a biztonsági helyzetet, és megállapították, hogy a korábban elrendelt szigorúbb intézkedések fenntartása már nem indokolt. A döntést Pósfai Gábor belügyminiszter hozta meg a bizottság javaslata alapján. A terrorfokozatot február 28-án, az iráni háború kirobbanásának napján emelték meg.

Tovább az erdeti cikkre:: Portfolio

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest