Magyarországon a terrorfenyegetettségi szintet magasról közepesre csökkentették. A Terrorellenes Koordinációs Bizottság ülésén a szakértők áttekintették a biztonsági helyzetet, és megállapították, hogy a korábban elrendelt szigorúbb intézkedések fenntartása már nem indokolt. A döntést Pósfai Gábor belügyminiszter hozta meg a bizottság javaslata alapján. A terrorfokozatot február 28-án, az iráni háború kirobbanásának napján emelték meg.
Tovább az erdeti cikkre:: Portfolio





