Több mint 200 vállalatvezető, döntéshozó és gazdasági szakember találkozott június 9-én, a Debrecen Economic Forumon, hogy megvitassák a magyar gazdaság, a régió fejlődése és a vállalkozásokat érintő legfontosabb kihívások és lehetőségek kérdéseit. A rendezvény kiemelt témái között szerepelt az energiabeszerzés, valamint az energiapiaci kilátások. Nagy Zsuzsa, az E.ON Energiamegoldások Kft. ügyvezető igazgatója egy videóinterjúban foglalta össze, hogy a kereskedők és a vállalati oldal együttműködése miként tudja optimálisabbá tenni a vállalati energiafogyasztást.
Tovább az erdeti cikkre:: Portfolio





