Szivárognak a felvételek: alaposan szétbombázták az ukránok az oroszok kulcsfontosságú űrközpontját

Thumbnail for 7149567

Műholdfelvételek tanúsága szerint az ukrán fegyveres erők sikeres csapást mértek a Vlagyimir űrkommunikációs központ kulcsfontosságú berendezéseire. A támadás utáni állapotokat rögzítő felvételeket az Exilenova+ közösség hozta nyilvánosságra – írta a Militarnyi.

Tovább az erdeti cikkre:: Portfolio

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest