Tartalékos katonának állt a Tisza-kormány minisztere, ejtőernyős bevetésre készül

Thumbnail for 7149585

Ismét csatlakozott a Magyar Honvédség tartalékos állományához Ruszin-Szendi Romulusz, aki a szolgálatért semmilyen jövedelmet nem vesz fel. A Tisza-kormány honvédelmi miniszterét alig több mint fél évvel azután vette vissza Sándor Zsolt vezérkari főnök, hogy hivatali elődje megszüntette ezt a jogviszonyát – jelentette be a miniszter egy Facebook-videóban

Tovább az erdeti cikkre:: Portfolio

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest