Andrij Szibiha ukrán külügyminiszter reagált Oroszország azon kijelentéseire, amelyek szerint az Egyesült Államok egyre csak szem előtt téveszti az úgynevezett “anchorage-i szellemet” – írja az Ukrajinszka Pravda. Az ukrán politikus hangsúlyozta, hogy Moszkvának a vádaskodás helyett a háború lezárását célzó, érdemi tárgyalásokra kellene összpontosítania.
Tovább az erdeti cikkre:: Portfolio





