Van egy ok, amiért Amerika most mágnesként vonzza az olaj- és gázipari tőkét

Thumbnail for 7110072

Egyre inkább úgy tűnik, hogy az Egyesült Államok megkerülhetetlenné válik a nyersolaj- és földgázkitermelési (upstream) szektorban, mert a globális készletek természetes zsugorodása miatt a földrajzi koncentráció elkerülhetetlennek látszik. Ezért az energetikai óriásvállalatok túlélése és jövedelmezősége egyre inkább az amerikai szárazföldi és a Mexikói-öbölbéli projektektől függ – számolt be a Wood Mackenzie.

Tovább az erdeti cikkre:: Portfolio

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest