Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter a Facebookon reagált arra, hogy Karácsony Gergely főpolgármester a Népszavának adott interjújában elutasítottta a Hősök tere zöldítését. Vitézy szerint a tér két oldalán húzódó forgalmi sávok helyén zöldfelületet és közösségi teret lehetne kialakítani, míg az emlékmű előtti díszköves részt úgy hagyná, ahogy van.
Tovább az erdeti cikkre:: Portfolio





