Bár Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter és Karácsony Gergely főpolgármester egyetért a Városliget építési területeinek parkosításában, a Hősök tere zöldítéséről már eltér a véleményük. A park teljes autómentesítése és a Kós Károly sétány lezárása szintén napirenden szerepel, a tervek megvalósítását azonban egyelőre hátráltatja a szükséges forgalomtechnikai és infrastrukturális háttér hiánya – számolt be a Népszava.
Tovább az erdeti cikkre:: Portfolio





