A 100 milliós játszma: kizártak egy párost szabálytalan játék miatt

Thumbnail for 6507555

A TV2-n futó 100 milliós játszma keddi adásában különös helyzet állt elő: a műsor koncepciója, hogy Till Attila és Stohl András kérdéseket tesznek fel, melyekre rendszerint három vagy négy válaszlehetőség van. Ezek csapóajtókra vannak kiírva, a játékosoknak pedig a szerintük helyes választ rejtő csapóajtóra kell halmozniuk a játékban lévő pénzt.

Értelemszerűen: ha a játék előrehaladtával már csak 3 válaszlehetőség van, a 3 aktív csapóajtóból egyet szabadon kell hagyni az időlimit lejárta előtt.

Kedden azonban az egyik páros mind a három helyre helyezett összeget, ráadásul a legutolsó másodpercben döntöttek így.

Ezt most elbaromkodtátok, fiúk! Ilyet nem szabad csinálni! Ez most mi?! Nem viccelek, ki fogunk titeket zárni, ez egy lehetetlen szituáció, a szabály az szabály

– magyarázta Tilla.

The post A 100 milliós játszma: kizártak egy párost szabálytalan játék miatt first appeared on 24.hu.

Tovább az erdeti cikkre:: 24.hu

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest