A TV2 új vetélkedőjében hétfőn adásba kerül az epizód, amit még Majka távozása előtt forgattak

Thumbnail for 6414934

Hányatott sorsú a Password című műsor a TV2-n, mert szilveszter este adták le az első adást, és utána sokáig parkolópályán mozgott Lékai-Kiss Ramóna vetélkedője. Az sem titok, hogy a műsort jóval korábban forgatták le, még akkor, mikor Majka a TV2 kötelékébe tartozott.

Így hát hétfőn fog adásba kerülni az az epizód, amiben Majka is felbukkan.

Kollégájával, Pápai Jocival együtt, aki azóta szintén az RTL kötelékébe tartozik.

A dolognak külön pikantériát ad, hogy Majkába páros lábbal szállt bele a csatorna nem is olyan régen, mikor Donald Trumpot bírálta (valójában a Csurran, cseppen című dal szúrhatta a szemeket).

A TV2 vezérigazgatója, Pavel Stanchev minderről úgy nyilatkozott lapunknak márciusban adott interjújában:

Szerintem egy olyan újságíró írhatta, aki csalódott Majkában, és így adta ki az indulatait. Ez is a szerzői szabadság része. De egy biztos: vállalatként nem háborúzunk egyetlen korábbi kollégánkkal sem. Az elmúlt 28 évben rengeteg ember fordult meg itt, akik már nem dolgoznak itt, senkin nem állunk bosszút.

Majka egyébként nem érezte meg a Csurran, cseppen kormánykritikus felütését ennél jobban, erről edig néhány héttel ezelőtti cikkünkben írtunk részletesen:

Kapcsolódó
Hiába kavart politikai vihart Bindzsisztánnal, Majka marad a 4iG-s One márkanagykövete

A cégnél és az előadónál is érdeklődtünk, érinti-e bármilyen módon az együttműködést, hogy a YouTube-ot felrobbantó Csurran, cseppen közéleti viták kereszttüzébe került.

The post A TV2 új vetélkedőjében hétfőn adásba kerül az epizód, amit még Majka távozása előtt forgattak first appeared on 24.hu.

Tovább az erdeti cikkre:: 24.hu

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest