Arany vagy ezüst? – kérdezte Tusk a 35. éves emlékéremről

Magyar Péter a Visegrádi Együttműködés 35. évfordulója alkalmából emlékérmeket adott át a társainak. Donald Tusk nevetve kérdezte, hogy aranyból vagy ezüstből van-e az érem, mire Magyar elmondta, hogy ezüstből.

Szajki Bálint / 24.hu

The post Arany vagy ezüst? – kérdezte Tusk a 35. éves emlékéremről first appeared on 24.hu.

Tovább az erdeti cikkre:: 24.hu

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest