Kocsis Máté Kondoroson járva röviden bemutatta a Fidesz jelöltjét, Takács Árpádot, aki életmentő és katasztrófaelhárító.
És van vele szemben ez a Bodóczi István nevű ember. Három céget eddig gajra tett, de ami a legszebb, hogy az egyik szórakozóhelyén csak úgy kellett kérni a kólát, hogy üvegeset vagy zacskósat akar valaki
– mondta a Fidesz politikusa a Tisza plakátjára mutatva.
Maradjunk annyiban, hogy innen, Békés 1-es körzetből is hiányzik nekem két drogteszt. Majd meglátjuk, mikor pótolják az urak
– mondta Kocsis. Beszélt arról is, hogy szerinte Bodóczi Istvánnak nincs jó híre a választókerületben:
Három céget tönkretett, mi lesz a következő, Békéscsaba? Hagyjuk már!
A Fidesz frakcióvezetője szerdán lebaromozta Magyar Pétert:
The post „Az egyik szórakozóhelyén csak úgy kellett kérni a kólát, hogy üvegeset vagy zacskósat akar valaki” – Kocsis Máté cégek tönkretételével és drogozással vádolja a Tisza egyik jelöltjét first appeared on 24.hu.
Tovább az erdeti cikkre:: 24.hu





