Robert Fico az Inforádió kérdésére elmondta, hogy az ír unós elnökségre tekintettel az ország miniszterelnök mellett az osztrák és a német kancellárok meghívása is felmerült a V4+-ba, akikkel az energiaárakról és a migráció kérdéséről is beszélhetnének.
Magyar azt mondta el a formátumról, hogy a meghívottak nem állandóan lennének jelen az együttműködésben, hanem akár úgy, hogy időről időre mások vesznek részt.
Babis hozzátette, hogy az állandó tagok téma szerint hívják majd meg más országok vezetőit.
The post Az ír mellett a német és az osztrák vezetőt is meghívhatják a V4+-ba first appeared on 24.hu.
Tovább az erdeti cikkre:: 24.hu





