Meglepő hírt tett közzé péntek hajnalban a Blikk: rövid cikkükben arról számoltak be, hogy a tavaly februárban az Operettszínházból viselkedése miatt kirúgott Sándor Pétert ősszel nem egyszerűen csak visszavették a társulatba, de igen előnyös szerződést is kapott, hiszen 2025 első negyedévében tízmillió forintot fizettek ki neki.
A lap szerint a visszahívásban közrejátszott a nagy nézői felháborodás, a fizetés mértékére azonban nem találtak magyarázatot, hiszen a színész nyolc darabban játszik ugyan párhuzamosan, többet azonban alig játszanak – olyannyira, hogy az egyik előadást mindössze egyszer állították színpadra.
A Blikk hozzáteszi: három másik darab általában három szereposztással fut, így Sándor az előadásoknak csak egy részében áll színpadra.
Ennek fényében pláne meglepő, hogy az állami fenntartású Operettszínház oldalán megjelent dokumentumok egyike szerint a teátrum mindössze három hónap alatt tízmillió forintot fizetett ki Sándornak:
Ez a Blikk forrásai szerint a kollégákat is zavarja, egyikük pedig kijelentette, hogy a legnagyobb sztárok sem keresnek náluk ennyit.
The post Blikk: A legnagyobb sztároknál is többet keres az Operettszínházból kirúgott, majd visszavett Sándor Péter first appeared on 24.hu.
Tovább az erdeti cikkre:: 24.hu