A színészettől visszavonult Emma Watson hétfőn nemes cél érdekében lépett a nyilvánosság elé: a London Climate Action Week, Európa legnagyobb klímavédelmi eseménysorozatának egyik kerekasztalbeszélgetésén, Vilmos herceg és Benedict Cumberbatch társaságában vett részt.
A People röviden idézi a Harry Potter-filmek egykori színésznőjének egy megszólalását:
„A történetmesélésnek óriási ereje van. Fontos, hogy egy márka milyen történetet épít maga köré, mennyire transzparens, és hogyan beszél egyes témákról. A fiatalok számára ezek a szempontok különösen fontosak.”
Watson már aktív színésznő korában elkezdett különböző ügyek mellett kiállni: a klímaváltozás mellett a nemek közötti egyenlőség szószólója is.
The post Emma Watson hosszú idő után lépett újra nyilvánosság elé, Vilmos herceg is vele volt first appeared on 24.hu.
Tovább az erdeti cikkre:: 24.hu





