Emma Watson hosszú idő után lépett újra nyilvánosság elé, Vilmos herceg is vele volt

A színészettől visszavonult Emma Watson hétfőn nemes cél érdekében lépett a nyilvánosság elé: a London Climate Action Week, Európa legnagyobb klímavédelmi eseménysorozatának egyik kerekasztalbeszélgetésén, Vilmos herceg és Benedict Cumberbatch társaságában vett részt.

A People röviden idézi a Harry Potter-filmek egykori színésznőjének egy megszólalását:

„A történetmesélésnek óriási ereje van. Fontos, hogy egy márka milyen történetet épít maga köré, mennyire transzparens, és hogyan beszél egyes témákról. A fiatalok számára ezek a szempontok különösen fontosak.”

Watson már aktív színésznő korában elkezdett különböző ügyek mellett kiállni: a klímaváltozás mellett a nemek közötti egyenlőség szószólója is.

Kapcsolódó
„Fogalma sincs róla, mennyire tudatlan” – J. K. Rowling beleállt Emma Watsonba

Watson néhány napja azt nyilatkozta, hogy a véleménykülönbségeik ellenére szereti az írónőt, Rowling erre kifejezetten harciasan reagált.

The post Emma Watson hosszú idő után lépett újra nyilvánosság elé, Vilmos herceg is vele volt first appeared on 24.hu.

Tovább az erdeti cikkre:: 24.hu

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest