Fejbe lőtt holttestet találtak a Balatonban

Egy holttestet találtak Balatonszepezd és Révfülöp között, a Balatonban. Egy olvasónk elmondása szerint a megtalált férfi fejbe lőtte magát.

Bartók Judit, a Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az esettel kapcsolatos megkeresésünkre azt felelte, hogy a rendőrség általános közigazgatási rendtartás szabályai szerint vizsgálja a haláleset körülményeit.

The post Fejbe lőtt holttestet találtak a Balatonban first appeared on 24.hu.

Tovább az erdeti cikkre:: 24.hu

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest