Galamos Lajos bement egy budapesti plázába, 500 ezer forintot fizetett húsz perc parkolásért

Thumbnail for 6564675

Különös történetét osztotta meg a Borssal Galambos Lajos. A mulatós sztár az egyik legnagyobb budai plázába látogatott el, ahová állítása szerint csak 15-20 percre tért be.

A parkolásért persze így is fizetnie kellett, de azt ő sem gondolta, hogy a terminálnál 500 ezer forintot húznak le a kártyájáról.

Láttam már néhány túlárazott dolgot életem során, de ezzel a parkolási díjjal szerintem egy kicsit átvertek. Annyi történt, hogy beugrottam a bevásárlóközpontba néhány írószerért.

Először nem gondolta, hogy kell fizetnie ilyen rövid időtartamért, de mikor nem nyílt föl a sorompó, muszáj volt az automatánál lerónia a tartózását.

Gyanútlanul odaérintettem a kártyámat és miután kihajtottam, láttam, hogy picivel több mint fél millió forintot emelt le a számlámról az automata

– derült ki a mobiljára érkező tranzakciós sms-ből.

Nyilván adminisztrációs hiba történt és ezzel nem is lenne semmi gond. Azzal viszont van némi problémám, hogy órákkal az eset után se egy bocsánatkérést nem kaptam, se a pénzem nincs még a számlámon. Igazság szerint még azt sem tudtam meg, hogy nagyjából mikor utalják vissza a horror levonást. Az én olvasatomban ennek nagyjából azonnal meg kellett volna történnie. Elvégre nem kaszinóba mentem és nem a ruletten játszottam el félmilliót, csak parkoltam.

A Bors megkereste a plázát, akik elismerték, kezelnek egy parkolási problémát, ám külsős cég üzemelteti a parkolóórákat, ezért telik időbe, míg Galambos visszakapja a pénzét.

The post Galamos Lajos bement egy budapesti plázába, 500 ezer forintot fizetett húsz perc parkolásért first appeared on 24.hu.

Tovább az erdeti cikkre:: 24.hu

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest