Sokkolta, egyben a végletekig felcsigázta a paranormális jelenségek rajongóit a hír, hogy holtan találták szállodai szobájában Dan Riverát, aki egy olyan turnét vezetett épp, amely során az igazi Annabelle babát is megtekinthették az érdeklődők.
A People írása szerint az 54 éves amerikai férfi a New England Society for Psychic Research „vezető kutatója” volt, a Devils on The Run elnevezésű turnét vezette, aminek keretében ő és az érdeklődők ellátogattak a pennsylvaniai Gettysburgbe, ahol az a rongybaba van kiállítva, amit a közvélekedés szerint megszállt egy lány szelleme. A baba az Annabelle nevet viseli, az elmúlt években több film is készült róla a Démonok között franchise központi szereplőjeként.
Hogy mi okozta Rivera halálát, nem tudni, a hatóságok nem közöltek ezzel kapcsolatban semmilyen információt. A halála körülményeiről csak annyi biztos, hogy vasárnap riasztották a mentőket egy gettysburgi szállodához, ahol megpróbáltak újraéleszteni egy férfit, de nem jártak sikerrel. Nem sokkal később New England Society for Psychic Research megerősítette, hogy az elhunyt férfi Rivera volt.
The post Holtan találták a paranormális kutatót, aki az eredeti Annabelle babával turnézott first appeared on 24.hu.
Tovább az erdeti cikkre:: 24.hu