Kizárta a lakásból a szüleit egy kétéves kisfiú – tűzoltók törték rá az ajtót

Kizárta a szüleit a lakásból egy kétéves kisfiú. Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság a Facebook-oldalán azt írta, hogy szülők egy idő után hiába szólongatták Misit, ő nem felelt.

Az aggódó szülők a csendből arra következtettek, hogy nagy a baj, ezért értesítették a segélyhívót. A gödöllői hivatásos tűzoltók pillanatok alatt kiértek a helyszínre és feltörték az ajtót, de odabent őket is csak a csend fogadta.

Mint kiderült, Misi olyannyira átvette a lakás feletti uralmat, hogy az akció sikerén megnyugodva el is aludt. A mentősök alaposan megvizsgálták a gyermeket, aki sértetlen és kipihent volt, tele energiával.

The post Kizárta a lakásból a szüleit egy kétéves kisfiú – tűzoltók törték rá az ajtót first appeared on 24.hu.

Tovább az erdeti cikkre:: 24.hu

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest