Magyar Péter azt kéri az ellenzéki képviselőktől is, hogy támogassák a Vagyonvisszaszerzési Hivatal létrejöttét.
Szerinte V. Németh Zsolték semmit nem tettek az azbesztszennyezéssel kapcsolatban, pedig már év elején értesültek a problémáról.
Aki nem érzi magát maffiózónak, ne vegye magára!
– mondta.
Két része lesz a hivatalnak: a büntetőeljárást megelőző ügycsoport kockázatelemzéssel fog foglalkozni. Ha úgy ítéli meg, elindítja az eljárást, de ha szükséges, átfordítja azt büntetőeljárásba. Azt is ismertette: négy elnökhelyettese lesz a hivatalnak: három ügyész és egy korábbi adóhivatali szakértő – ha megszavazzák.
A fideszesek közben ÁVO-s bekiabálásokkal próbálták megakasztani Magyart.
The post Magyar: Négy elnökhelyettese lesz az új hivatalnak, és kettős jogosítványa first appeared on 24.hu.
Tovább az erdeti cikkre:: 24.hu





