Hosszan sorolja Magyar azt, ahogy a Fidesz elherdálta a közvagyont a koncessziós szerződésektől a fideszes politikusok és oligarchák vagyonosodásáig, ezeket Magyar a haza kifosztásaként összegzi. A kormányfő állítja, nem tudna olyan négyzetmétert mondani az országban, ahonnan ne loptak volna el valamit.
Ezt követően Sulyok Tamásra terelte a szót. Magyar abból a beszédből idéz, amellyel Sulyok köszöntötte Orbán Viktort tavaly, és amelyben az államfő a volt miniszterelnök Orbán kvalitásait és emberi nagyságát méltatta. Magyar szerint jobb lett volna, ha Sulyok verset ír, ahogy régen Sztálinhoz is tették.
Szóba hozta Magyar azt is, hogy Sulyok arra kérte az Alkotmánybíróságot, hogy előzetesen foglaljon állást az alkotmánymódosításról, ami akkor még nem is létezett. Magyar szerint ez az eset is árulkodik arról, hogy a köztársasági elnök tisztségét vissza kell állítani, mert Sulyok tulajdonképpen alkotmányos puccsot kezdeményezett.
The post Magyar: Nincs olyan négyzetmétere az országnak, ahonnan ne loptak volna el valamit first appeared on 24.hu.
Tovább az erdeti cikkre:: 24.hu





