Magyar pszichologizálásba kezdett, Pócs videózni indult

Viszontválaszában Rétvári Bence pszichológiai elemzésébe kezdett Magyar Péter. Közben Pócs János magánakcióba kezdett, és közben feltehetően videófelvételt készített az első sorban ülő miniszterekről.

A miniszterelnök közben piti tolvajokhoz hasonlította Pócsot és társait.

Magyar kikérte magának azt, hogy a fideszesek a hangnem miatt titlakoznak, miközben őt mindennek elhordták a kampány során. Hozzátette, a korrupcióellenes hivatalra semmi érdemit nem reagáltak.

Önök egy nem létező párt!

– emelte ki Magyar Rétvárinak címzett, KDNP-vel kapcsolatos mondandóját.

Miért vette magára a maffia szót?

– kérdezte Magyar a KDNP-frakcióvezetőtől. A kormányfő szerint Rétvárit nem maffiázta le beszédében, Tuzson Bencével ellentétben.

Mohos Márton / 24.hu

The post Magyar pszichologizálásba kezdett, Pócs videózni indult first appeared on 24.hu.

Tovább az erdeti cikkre:: 24.hu

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest