Már most alig folyik a víz három településen a brutális hőségben

Napok óta alig folyik a víz Ráckevén, Dömsödön és Szigetbecsén, ahol a szolgáltató szerint a rendkívüli hőség és az emiatt megugró vízfogyasztás miatt túlterhelődött a rendszer – számolt be róla az RTL Híradója.

A szolgáltató arról tájékoztatta a helyieket, hogy keddtől fennakadások lehetnek az ivóvízszolgáltatással. Egy megszólaló szerint ugyanakkor már az értesítésben jelzett határidő előtt is problémákat tapasztaltak: sokszor csak csordogál a víz, esténként nagyon alacsony a víznyomás.

A vízszolgáltató arra kéri a lakókat, hogy csak a legszükségesebb célokra használják az ivóvizet, mert a nagy meleg még napokig kitart.

The post Már most alig folyik a víz három településen a brutális hőségben first appeared on 24.hu.

Tovább az erdeti cikkre:: 24.hu

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest