Megvan, hová költözik idén a B My Lake fesztivál

Thumbnail for 6339973

Önálló eseményként, július 24. és 26. között Velencén, az Északi Strandon rendezik meg a B my Lake fesztivált – közölték a szervezők pénteken az MTI-vel.

A MOL Nagyon Balaton programsorozatban 2013-ban életre hívott underground elektronikus zenei fesztivált az elmúlt tizenegy évben több Balaton-parti helyszínen rendezték, az elmúlt három évben pedig a Balaton Sound része lett, most viszont újra önálló esemény lesz, csak ezúttal már nem a Balatonon.

Az idei helyszín Budapesttől fél óra alatt elérhető, és fél kilométer hosszú saját stranddal rendelkezik. A szervezők a progresszív elektronikus zene és a techno legnagyobb nevei közül mintegy száz fellépővel terveznek, és több tízezer látogatóra számítanak. A közleményben idézték Krausz Györgyöt (Fidesz-KDNP), Velence polgármesterét, aki szerint a rendezvénynek komoly szerepe lehet a turizmus fellendítésében. A fellépők listáját a szervezők ígérete szerint heteken belül nyilvánosságra hozzák.

The post Megvan, hová költözik idén a B My Lake fesztivál first appeared on 24.hu.

Tovább az erdeti cikkre:: 24.hu

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest