Ma este 19 órakor zárul a Tisza Párt jelöltállítási folyamatának első köre, ennek apropójából megkérdeztük a párt sajtóosztályát, hogy az eredményekről pontosan mikor értesülhet a nyilvánosság.
A szavazás vasárnap reggel indult, ebben a körben a Tisza-szimpatizánsok dönthetnek arról, hogy a választókörzetben prezentált három-három aspiráns közül ki legyen az a két személy, aki továbbjut a második fordulóba, ahol már mindenki szavazhat, aki az adott választókörzetben lakcímkártyával rendelkezik.
A Tisza Párt a megkeresésünkre közölte, hogy a kedden reggel 8 óra tájában lesznek nyilvánosak az eredmények, amelyeket a magyartisza.hu/jeloltallitas oldalon publikálnak. Kérdésünkre elmondták azt is, ezúttal nem kell arra számítani, hogy órákat vesz majd igénybe az érintettek prezentálása, a tervek szerint a bejelentés pillanatában az összes név ott lesz a honlapon.
A jelöltállítás második köre november 25-27 között zajlik majd, a végeredményt pedig november 30-án jelenti be hivatalosan a Tisza.
The post Megvan, mikor tudjuk meg, kik jutottak tovább a Tisza Párt jelöltállításának második körébe first appeared on 24.hu.
Tovább az erdeti cikkre:: 24.hu





