Összenő, ami összetartozik.
– reagálta a Telex szerint a Tisza Párt arra, hogy az orosz hírszerzés nyíltan beszállt a magyar kampányba.
A Tisza szerint nyilvánvaló dezinformáció, hogy Ursula von der Leyen, az Európai Bizottság elnöke fontolóra vette a magyarországi hatalomváltás forgatókönyveit és Magyar Pétert tartja legesélyesebbnek a kormányfői posztra, valamint az is, hogy „jelentős anyagi, adminisztratív, média- és lobbierőforrásokat már mozgósítottak Magyar támogatására”.
Az MTI sima szemlében hozta le szerdán, hogy az Európai Bizottság, Von der Leyen, a Néppárt, norvég civilszervezetek, német pártalapok és még Volodimir Zelenszkij is azon fáradozik, hogy mielőbb megbuktassák a magyar kormányt.
Az SZVR szerint ennek oka az, hogy Brüsszelben dühöt váltottak ki Magyarországnak a kollektív döntéshozatalt befolyásolni akaró kísérletei, elsősorban Oroszország és Ukrajna ügyében.
Az európai bürokrácia számára az utolsó csepp a pohárban Magyarország azon döntése volt, hogy blokkolja az Európai Unió új költségvetési tervezetét. Az orosz kémszolgálat azt állítja, hogy Ursula von der Leyen, az EB elnöke komolyan fontolóra vette a magyarországi rendszerváltás forgatókönyveit
– idézi a távirati iroda az orosz hírszerzés által kiadott információkat, amelyek azt is megjegyzik még, hogy az Európai Bizottság úgy tekint a jelenlegi magyar vezetésre, mint egyre komolyabb akadályra az egységes Európa előtt.
The post Összenő, ami összetartozik – reagált a Tisza arra, hogy az orosz hírszerzés beszállt a magyar kampányba first appeared on 24.hu.
Tovább az erdeti cikkre:: 24.hu