Migráció a téma: a KDNP-s frakcióvezető az úgynevezett migrációs paktumról kérdezte Pósfai Gábor belügyminisztert, annak kapcsán, hogy hazai és nemzetközi NGO-k „támadásba lendültek” a Tisza-kormány ellen.
Visszautasítják-e ezeket a követeléseket? – kérdezte Rétvári.
The post Rétvári Bence a migrációról kérdezte a belügyminisztert first appeared on 24.hu.
Tovább az erdeti cikkre:: 24.hu





