Singh Viki nemrég a hot! magazinnak adott interjút, melyben a szerelmi élete is terítékre került. A beszélgetés során elárulta, volt párja máig az egyik legjobb barátja: szeretik egymást, de ő úgy tekint a férfira, mintha a testvére lenne.
Mindig lesz helye az életemben; neki már van barátnője, én pedig mostanra lettem nyitott
– idézte a Blikk az énekesnőt, aki azzal az exével is békét kötött, aki korábban bántalmazta őt.
Szerencsére nemrégiben megtörtént a feloldozás, mert békét kötöttünk a bántalmazó párommal, sőt már zenéltünk is együtt. Neki is volt mit megbocsátania, nekem is, és ez egy karmikus lezárása volt az egésznek. Azóta is tartjuk a kapcsolatot, és egy mély lelki barátság van köztünk.
Mint mondja, szeretne már végre elköteleződni valaki mellett, de eddig nem járt sikerrel.
Nekem már nem fér bele az, hogy randizgassak és keresgéljek. Rajta vagyok a Tinderen, de nem nagyon használom, mert nincs időm vagy kedvem, hogy végtelen számú pasival találkozzak. Arra vágyom, hogy legyen egy valaki, akivel együtt fekszem le és együtt ébredek fel, aki miatt nem kell kisminkelnem magam, amikor hazaér, aki nem fáraszt, hanem feltölt
– tette hozzá Singh, aki az év februárjában elmondta, korábban nem arról álmodozott, hogy közel negyvenévesen egyedül él majd.
The post Singh Viki: Nekem már nem fér bele az, hogy randizgassak és keresgéljek first appeared on 24.hu.
Tovább az erdeti cikkre:: 24.hu