Székely Kriszta: Örüljünk, hogy túléltük

A Katona József Színház igazgatója arról beszélt, hogy az idei Budapest Pride azért fontos, mert a háttérben valami meglazult, és ennek örülni kell.

Örüljünk, hogy túléltük.

Úgy látja, hogy fordulópontnál állunk és eljött a jogegyenlőség ideje. Majd felkonferálta a feleségét, Jordán Adél színésznőt, aki egy Edith Piaf-dalt adott elő, a Non, je ne regrette rient (Nem bánok semmi sem)

The post Székely Kriszta: Örüljünk, hogy túléltük first appeared on 24.hu.

Tovább az erdeti cikkre:: 24.hu

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest