A Katona József Színház igazgatója arról beszélt, hogy az idei Budapest Pride azért fontos, mert a háttérben valami meglazult, és ennek örülni kell.
Örüljünk, hogy túléltük.
Úgy látja, hogy fordulópontnál állunk és eljött a jogegyenlőség ideje. Majd felkonferálta a feleségét, Jordán Adél színésznőt, aki egy Edith Piaf-dalt adott elő, a Non, je ne regrette rient (Nem bánok semmi sem)
The post Székely Kriszta: Örüljünk, hogy túléltük first appeared on 24.hu.
Tovább az erdeti cikkre:: 24.hu





