Gianni Infantino, a FIFA elnöke bejelentést tett: a társházigazda Egyesült Államok elnöke, Donald Trump adja majd át a győztes csapatnak a trófeát a világbajnokság július 19-ei döntője után, az East Rutherford-i MetLife Stadionban.
„Együtt nézzük majd az elnökkel a finálét és átadjuk a bajnoknak a trófeát, együtt” – fogalmazott egészen pontosan Infantino a Fox and Friends című televízióműsorban.
A tavalyi klubvilágbajnokságon ugyanebben az arénában ugyancsak Trump adta át a győztes Chelsea-nek a kupát, amiből végül az lett, hogy az amerikai elnök gyakorlatilag a játékosokkal együtt ünnepelt a tömeg közepén. Ne mindenki tetszését nyerte el ez, a londoni klub sztárja, Cole Palmer sem tért magához a helyzetet látva.
The post Trump adja majd át a trófeát a világbajnokság győztesének first appeared on 24.hu.
Tovább az erdeti cikkre:: 24.hu





