Üvegszilánk került egy XVIII. kerületi iskola menzáján az ételbe – tudta meg a hvg.hu. Az étkeztetésért felelős szolgáltató vizsgálatot végzett az ügyben, a jegyzőkönyv szerint „egy kisebb kavicsnyi, tompa üvegdarabot” talált egy diák a menzai paprikás krumpliban.
Pásztor Józsefné, a XVIII. kerületi Vörösmarty Mihály Ének-zenei, Nyelvi Általános Iskola és Gimnázium igazgatója a lapnak azt mondta, hogy:
Az esetről mély aggodalommal értesültünk, és bízunk benne, hogy a jövőben az étkeztetés nagyobb felelősséggel zajlik az intézményünkben.
Noha az ellenőrzés nem tárt fel semmilyen hiányosságot, a következő hetekben az előírásoknál sűrűbben végeznek ellenőrzéseket.
The post Üvegszilánkot talált a menzás paprikás krumpliban egy diák egy budapesti iskolában first appeared on 24.hu.
Tovább az erdeti cikkre:: 24.hu