Vitézy Dávid és Lázár János az átadás-átvételről egyeztetett

Szerdán találkozott egymással Vitézy Dávid és Lázár Jánosszámolt be róla a Facebook-oldalon a leendő Tisza-kormány közlekedési és beruházási miniszterjelöltje. Vitézy azt írta, hogy a leköszönő építési és közlekedési miniszterrel megkezdték az átadás-átvétel előkészítését.

A két politikus között rendszeresek voltak a verbális összecsapások, főleg a MÁV-ot és a vasút helyzetét illetően. Vitézy két nappal az áprilisi választások előtt például azt írta azzal kapcsolatban, hogy Szajol állomáson dőlt a füst egy villanymozdonyból, hogy

Ha nem lenne végtelenül szomorú, mondhatnánk viccesen, hogy a MÁV egy füstölő mozdonnyal búcsúztatja Lázár Jánost. De nem viccelném el, hisz ilyenkor látszik az elmúlt évek ámokfutásának hatása.

Hozzátette azt is, hogy „a Lázárék által a magyar vasútból kivont tíz- és százmilliárdok, a leállított és visszavont vasúti járműbeszerzések, közte a pont ennek a mozdonynak a cseréjét szolgáló visszamondott mozdonybeszerzés következményeit hosszú évekig nyögjük még akkor is, ha Lázár Jánostól végre meg is szabadul a magyar közlekedéspolitika”.

The post Vitézy Dávid és Lázár János az átadás-átvételről egyeztetett first appeared on 24.hu.

Tovább az erdeti cikkre:: 24.hu

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest