A vidékfejlesztés nem csak arról szól, hogy mindig mindent leaszfaltozunk – hívta fel a figyelmet Vitézy a vasúti közlekedés fontosságára, mely szerinte az említett térségben és általánosságban vidéken is nagyon rossz állapotban van.
Kiemelte: a mohácsi hidat meg kell építeni, ám a kétszer két sáv nem indokolt. Kiemelte: 451 milliárd forintba kerülne a kétszer két sávos híd, aminek a választás előtt 98 százalékos előlegét fizették ki.
The post Vitézy Dávid szerint a kétszer két sávos mohácsi híd túlzás, a vasutat is fejleszteni kellene vidéken first appeared on 24.hu.
Tovább az erdeti cikkre:: 24.hu





