A nyolcvankilenc éves rendezőlegenda, Woody Allen volt Bill Maher podcastjének legújabb vendége, amelyben az amerikai elnökkel való kapcsolatáról is mesélt – írja a Variety.
A beszélgetés egy idő után a Sztárral szemben (1988) című filmre terelődött, amely egy korábbi házaspár válás utáni útját mutatja be. A sor hírességet felvonultató – Kenneth Branagh, Winona Ryder, Melanie Griffith, Hank Azaria, J. K. Simmons is játszott benne – munkában a milliárdosból amerikai elnökké lett Donald Trump saját magát alakította, ez pedig Allen szerint ritka lehetőséget adott a kezébe.
Azon kevesek közé tartozom, akik elmondhatják magukról, hogy rendezték Trumpot
– mondta, majd hozzátette: úgy érezte, hogy jól tudtak együtt dolgozni, így szívesen nekifutna a feladatnak újra.
Úgy gondolom, hogy csodát tudnék tenni vele
– hangzott el a műsorban a merész állítás, amelyet a rendező leginkább arra alapozott, hogy az Ovális Irodát nemrég giccsparádévá változtató Trump szerinte nemcsak illedelmes volt, hanem mindent pontosan csinált, és megértette, hogy működik a showbiznisz.
A megállapítás annak fényében még meredekebbnek tűnik, hogy a nemrég a moszkvai filmfesztiválon is feltűnő Allen „95 vagy akár 99 százalékban” nem tud azonosulni a jelenlegi, általa meggyőzőnek és karizmatikusnak tartott elnök politikájával, így a legutóbbi választáson Kamala Harrisre szavazott.
The post Woody Allen szerint jó volt Trumppal forgatni, így szívesen dolgozna vele újra first appeared on 24.hu.
Tovább az erdeti cikkre:: 24.hu