Durván nekimentek a Tiszának a független benzinkutasok: „Ez a Fidesz 2.0, nem erre adtunk felhatalmazást!"

Kútbezárást helyeztek kilátásba, ha nem kapják meg, amit akarnak.

Tovább az erdeti cikkre:: Index

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest