„Elnök Úr! Nagy a baj!” – Sulyok Tamásnak üzent Vona Gábor

A politikus szerint a Tisza Párt alkotmányos paranccsal ment szembe.

Tovább az erdeti cikkre:: Index

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest