2026. június 22. 09:00 „Elnök Úr! Nagy a baj!” – Sulyok Tamásnak üzent Vona Gábor A 40 várakozó szupertankerből ötnek sikerült átjutni a vitatott státuszú szoroson. Tovább az erdeti cikkre:: HVG
2026. június 22. 09:00 „Elnök Úr! Nagy a baj!” – Sulyok Tamásnak üzent Vona Gábor A miniszterelnök szerint mindenkire szükség lesz. Tovább az erdeti cikkre:: Index