Klímagondok miatt került veszélybe az egészségügyi ellátás az ország több kórházában

Megszólalt a helyzetről az egészségügyi miniszter.

Tovább az erdeti cikkre:: Index

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest