Novák Előd pótolta az Erzsébet hídról a Dunába dobott zászlókat, igaz, nem szivárványszínűekkel

A Fővárosi Önkormányzat a múlt héten helyezte ki a Pride-zászlókat.

Tovább az erdeti cikkre:: Index

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest