Újabb csapás a felújítóknak, júliustól már a sitt leadásáért is fizetni kell

Zsebbe vágó változásról tájékoztatott a Mohu.

Tovább az erdeti cikkre:: Index

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest