Fidesz: A kormány fizesse ki a családi tulajdonban lévő benzinkutaknak, ami jár

Megszűnik a védett üzemanyagár rendszere.

Tovább az erdeti cikkre:: Origo

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest